• Домівка
  • Про блог

Творчість та інновації в українських бібліотеках

Iнформаційно-просвітницький блог для бібліотекарів

Feeds:
Публікації
Коментарі
« Законопроект №3710 “Щодо підтримки інформатизації публічних бібліотек”
Принципи ІФЛА стосовно е-книг у бібліотеках »

Новорічно-передекзаменаційно-бібліотечна пісня

19 Грудня, 2013 від libinnovate


Пропоную вашій увазі новорічну передекзаменаційно-бібліотечну пісню, яку підготували наші американські колеги. В ній говориться, що дуже важко готуватися до іспитів, проте бібліотека, яка працює всю ніч, вам допоможе, і ви все підготуєте, прочитаєте, роздрукуєте тощо вчасно. Чому я звернула на це відео увагу? Зверніть увагу, що використана знаменита українська мелодія – Щедрик в обробці Леонтовича.
Вітання з Днем святого Миколая!

  • Натисніть, щоби поділитися на Twitter (Відкривається у новому вікні)
  • Click to share on Blogger (Відкривається у новому вікні)
  • Натисніть, щоб надрукувати (Відкривається у новому вікні)
  • Натисніть, щоби поділитися на LinkedIn (Відкривається у новому вікні)
  • Click to share on Facebook (Відкривається у новому вікні)
  • Натисніть, щоб надіслати це другові по e-mail (Відкривається у новому вікні)
  • Натисніть, щоби поділитися на Pinterest (Відкривається у новому вікні)

Подобається це:

Подобається Завантаження…

Пов’язано

Опубліковано в бібліотека | Позначено Американська бібліотека, США, бібліотека, бібліотеки в США, відео, університетська бібілотека | 64s коментарів

Відповідей: 64

  1. на 21 Грудня, 2013 at 9:43 am Студентка Леся

    Дякую! 🙂 Мені сподобалось! 🙂 Мені допомогло! 🙂
    Було трішки страху. Тепер здавати сесію готова! 🙂
    І ночувати під йолкою 🙂


  2. на 23 Грудня, 2013 at 1:16 pm Татьяна Горькая

    Ой! Как интересно! Они такие же, как и мы! 🙂
    А какие страшные слухи ходят! 🙂


  3. на 26 Грудня, 2013 at 7:08 pm Член УБА

    Дякую! Знайома і цікава музика. Наш Леонтович!
    Усіх з наступаючим Новим Роком!


  4. на 26 Грудня, 2013 at 7:53 pm Шипшина

    ВП: з Вашого дозволу – і мої скромні вітання колегам:
    Хай днів різдвяно-новорічних
    Не змарновано буде й секунди!
    І щастя вогні, розпалені в січні,
    Хай горять до наступного грудня!

    Створимо святковий настрій разом!
    Усім багато-багато посмішок! 🙂 🙂 🙂


  5. на 27 Грудня, 2013 at 10:48 am Наталія Кузьмук

    Якщо відкинути студентські екзамени, як привід для цього посту, то залишиться День Святого Миколая і Новий Рік. З наступаючим Новим Роком – вітаймося! А щодо Святого Миколая, то ми повинні хвалитися своїми подарунками дітям в той день. Бо як же мати мову про це свято і не мати до нього жодного стосунку?! Не гарно! А вийшло, що УБА за той день хвалитися нічим… Невже так важко було оголосити про такий цікавий захід і спорядити делегацію УБА до обраного дитячого закладу? А по приїзду сфотографувати діточок, подарувати їм файні книги, взявшись з дітками за руки, походити колом і поспівати пісень про Миколая… Дівчаткам заплести косички, а хлопчакам зкуйовдити їх чудернацькі чуби 🙂 Пообіцяти дітям-сиротам писати листи. І надвечір поїхати з богом. А наступного дня на сайті чи блозі УБА – завантажити фотозвіт про той чарівний день; бо він на рік такий один. А УБА – апріорі громадська організація гуманітарного спрямування.


  6. на 27 Грудня, 2013 at 12:16 pm ВП

    Так , Ви маєте рацію… Кожен мав би це зробити…


  7. на 27 Грудня, 2013 at 4:48 pm Херсонские

    Музыка, конечно же, мировая!
    Но видео, как и весь их юмор, – жалкое зрелище 🙂
    Впрочем, перед Новым Годом лучше их простить 🙂
    А своим коллегам со всей Украины хочется пожелать:

    Пусть Новый Год стучится к Вам,
    И счастьем дом наполнится.
    И всё, о чём мечтали Вы,
    Пусть в этот год исполнится!


  8. на 28 Грудня, 2013 at 4:25 pm Іванкіна

    RE “ВП” – тобто, президія УБА у таких питаннях, як надання подарунків і психологічної допомоги до Дня Святого Миколая дітям що перебувають під опікою держави, не береться виступати як керівний орган деякої частини бібліотекарів? Натомість президія УБА пропонує своїм членам робити це вроздріб де хто зможе?


  9. на 28 Грудня, 2013 at 6:12 pm Николаева

    Коллеги! А почему это мы к Новому Году только в “чуки-чуки” 🙂 играться хотим? Эта дата достойна более серьезного отношения. Потому что это – начало нового года. Что мы хотим от него? Что мы хотим от себя? Что мы хотим от УБА? Что мы хотим от президента УБА? Куда он поведет нас в 2014 году? Если мы знаем, куда хотим идти, если мы знаем, куда хотят идти наши читатели, – то это тот самый путь, которым должен вести УБА ее президент. И это тот самый путь, которым УБА должна повести украинские библиотеки. Давайте дадим президенту УБА свой наказ! Есть пример.

    В новогоднюю ночь – 31 декабря в 23:55 – выйдет обращение народа к Президенту Украины. В записи коллективной “речи” приняли участие более 50 украинцев, сообщает Телекритика. Больше читайте тут: http://www.unian.net/news/614960-ukraintsyi-podgotovili-novogodnee-obraschenie-k-prezidentu.html


  10. на 29 Грудня, 2013 at 2:20 pm Васютіна

    Гарна ідея. Підтримую. Пані Президенте УБА! Створіть у 2014 році довідковий сайт усіх бібліотечних Інтернет-ресурсів України. Візьміть за приклад досвід інших, наприклад оцей: http://sitschool.in.ua/


  11. на 29 Грудня, 2013 at 3:01 pm Муза

    УБА живет без наказов своих членов и без четких планов. И это уже стало традицией. Не оглашен и план и на предстоящий 2014 год. Конечно, членам УБА можно со своим президентом и не общаться и не давать своему президенту никаких наказов на очередной год. И верить, что все сладится, и что все удачно решится по обстоятельствам. Но поэты утверждают, что это как правило имеет плохие последствия. А поэты часто бывают пророками…

    Поступаем по обстоятельствам,
    Не пытаясь сменить обычай.
    Из теории невмешательства
    Вытекает закон двуличий.

    Поступаем по обстоятельствам,
    Если к небу не пригвоздило…
    Помните, путь к предательству –
    Как от дома до магазина…

    (Дмитрий Ханин)


  12. на 29 Грудня, 2013 at 4:19 pm Козакова Лідія Вас.

    Підтримую пропозицію “Николаевой”. Відомо, що для розвитку музейної сфери України статтею 26 Закону України «Про музеї та музейну справу» передбаченно створення при центральному органі виконавчої влади у сфері культури, Мінкульті, Музейної ради – консультативно-дорадчого органу з питань реалізації національної музейної політики. Шановна президенте УБА! Створіть умови, за яких президія УБА стала би аналогічним дорадчим органом з питань розвитку українських бібліотек при Міністерстві культури.


  13. на 29 Грудня, 2013 at 8:09 pm Бібліотекар-патріот

    Як стало відомо, сьогодні учасники Народного віча, громадяни України, які зібралися на Майдані Незалежності, прийняли Програмний маніфест. А у Маніфесті зазначено, що вже у короткотерміновій перспективі необхідно домогтися дієвого громадського контроль за діяльністю органів влади. Ми знаємо як мляво і кволо донині влада забезпечує українські бібліотеки. Тому моє побажання, може й наказ, президенту УБА на 2014 рік таке: президії УБА, особисто Т.Ярошенко, влитися до Всеукраїнського об’єднання “Майдан” заради досягнення мети – актитивної розбудови наших бібліотек. Цілий 2014-й рік не злазити з міністерства культури, чи іншого органу влади, яким буде замінено цей орган. І вже через рік звітувати перед усією УБА, перед усією бібліотечною громадою, перед багатомільйонним загалом користувачів бібліотек про здобутки. Годі терпіти кволих і вялих нездатних!


  14. на 30 Грудня, 2013 at 10:17 am ВП

    Іванкіній: Так, Ви маєте рацію. УБА – це всі ми-бібліотекарі та ті, хто вболіває за розвиток бібілотечної справи. До роботи!
    Васютіній: А хто саме має зробити цей ресурс, який Ви пропонуєте? Давайте збільшимо членські внески, наймемо відповідних фахівців, яким будемо платити зарплату, тоді відповідно будемо планувати нашу роботу і всі витрати… Нагадую Вам, що УБА – це громадська професійна організація… І вірно, її роботу треба розвивати, підтримувати й популяризувати.
    п.Козаковій: президент УБА, віце-президент УБА, член президії – члени громадських рад міністтерства та державного комітету. УБА намагається позитивно впливати на рішення цих органів… Проте ще треба багато чого зробити, навчитися. Ви маєте рацію. У новому році – дуже багато роботи. Її треба робити всім разом!

    З Новим Роком, шановні! Дякую, що читаєте та дописуєте!


  15. на 30 Грудня, 2013 at 2:44 pm Irina

    RE “Лідії Вас. Козаковій”: Влучно підмітила! 🙂 Подивилась і я на сайті мінкульту розділ “консультативно-дорадчі органи міністерства” ( http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/category/289419 ) . Там немає відомостей про дорадчий орган з питань бібліотечного будівництва. Значить такого там немає. А неформалізовані “консультації” на такому рівні не що інше як досужі балачки. Якщо такі і відбуваються на рівні відділу прогнозування, то вони до міністра не доходять. І не можуть бути суттєвими, не те щоб радикальними. То яка їм ціна? Так що Валентино Степанівно, не вводьте плутанину, замінюючи феномен громадського дорадчого органу при Мінкульті з майже приватними псевдо-консультаціями знайомих між собою осіб. Давайте підтримаємо дописувача “козакову”, бо слушну думку має людина.


  16. на 30 Грудня, 2013 at 3:25 pm Екатерина Месяц

    RE “Irina” – Подруга! Проснись и пой! 🙂 Кому в нашем Минкульте нужны “советчики”. Да никому! Я не навязываю свое мнение. Я простая, живу и работаю в небольшом донбасском городишке. Но спасибо Интернету. Зашла на сайт нашего минкульта и почитала их “Орієнтовний план Міністерства культури України проведення консультацій з громадськістю у 2013 році”. Есть там кое-что и про библиотеки. Но фальшивое насквозь. Даже протухшее. С запашком профанации. Судите сами, только в августе этот “опус” оглашен. Легко догадаться каким же было само обсуждение. Но если есть “дорадчий орган”, то это все-таки обязывает. А без этого – ври три короба, и тебе ничего не будет. А кто-то там говорит, что революция не нужна. Нужна! Вот “ВП” на этом своем блоге “революцию гласности” уже потихоньку делает. Честь и хвала ей за этот шаг! А остальное наживет 🙂 Я почему-то ей верю.


  17. на 30 Грудня, 2013 at 3:41 pm ВП

    🙂 Працюємо!


  18. на 31 Грудня, 2013 at 9:32 am Лисичка-сестричка

    І знову цей блог заблоковано…


  19. на 31 Грудня, 2013 at 10:04 am Об'єктивна

    RE “бібліотекар-патріот”
    Ви бажаєте Великої Бібліотечної Реворюції. І вже в 2014 році. І взнавши, що Т.Ярошенко побувала на майдані, пропонуєте їй очолити таку революцію. Помиляєтесь. Лідери революцій не самопризначаються, їх висуває народ. І не коли заманеться, а коли виникне революційна ситуація. Ось коли зберемось ми, бібліотекарі, на Майдані, і коли буде нас тисяч пятдесят, і відчуємо ми свій єдиний і спільний порив, ось тоді і і оберемо своїм гучним ревом і вигукуванням свого народного бібліотечного лідера. А згадана бібліотекарка поки що зосереджує свої зусилля на такій ділянці бібліотечної демократії, як позбавлення відвідувачів її блогів права коментувати пости. Вимагає реєстрації. А справжні демократи зазвичай повідомляють: “УРА! Отзыв регистрации не требует!”.


  20. на 31 Грудня, 2013 at 12:21 pm Противник вандалов

    Вижу, что давать свои видео-наказы Президенту Украины – реальность и всерьез. Предложение дать свои текстовые наказы президенту УБА особой поддержки не получило, и сводится на шутку, фактически запрещено. Я с этим запретом не согласна. Предлагаю свой наказ президенту УБА. Он касается нашего профессионального подхода к миссии просвещения людей, пользователей библиотек, в вопросах так называемых “европейских ценностей” и “православно-славянских ценностей”. И те, и другие уже представлены в изданной литературе библиотечных фондов. Задача библиотекарей – вычленить и систематизировать учетную информацию о ней, подготовить библиографические указатели. Вот такая работа методистам. А УБА – пусть возглавит такую работу в 2014 году. Методисты библиотек могут выполнить эту работу даже в рабочее время. Вот такой мой наказ президенту УБА.

    Постскриптум: мое обозначение такое – православно-славянские ценности это дружба и экономическое сотрудничество с Россией, интересы людей, которым чужд вандализм, хаос, цинизм, беспорядки и ложь тех, кто любой ценой борется за власть для себя.


  21. на 31 Грудня, 2013 at 12:44 pm Противник вандалов

    Я на этом блоге впервые, поэтому позволю себе еще один коментарий.
    Сегодня в Киеве на площади Святого Петра “майдановцы” провели рождественский “Евромайдан”. Герои спектакля одели маски известных политиков. “Черт” был в образе президента В.Януковича, “жид” – премьер-министр Н.Азаров, а “Ирод” – российский лидер В.Путин. Нашлось место и для “беркутовцев”. Я против того, что на фоне сказочного героя “черта” и героя религиозной легенды “ирода” включается элемент антисемитизма. С такими “политиками” библиотеки не обустроишь. Гнать их взашей!

    Настораживает и то, что в стране имеется 25 миллионов пользователей библиотек, но за все время майдана не прозвучало ни одного слова в защиту библиотек. Не огласила такого протеста и призыва на Майдане и наша коллега из Киево-Могилянки Т.Ярошенко. Ни сама, ни со своими спудеями и ректором. К большому сожалению…


  22. на 31 Грудня, 2013 at 1:03 pm Противник вандалов

    Читаю в новостях: “Украина должна рассмотреть вопрос введения визового режима на восточных границах”. Такую уверенность в эфире телеканала “112 Украина” высказал народный депутат от ВО “Свобода” Игорь Мирошниченко. Это значит, что нам нужно попрощаться с проведением в Судаке ежегодной международной конференции библиотекарей. И что же взамен? Европа никогда не предлагала нам аналогичную конференцию. И похоже, что не предложит. И безвизовый режим не предложит. Иначе бы уже забросали нас своими инновациями. И открыли наши западные границы от визового бремени, как мы для них уже открыли. Но они так не делают. И делать не намерены. Но ВО “Свобода” – один из организаторов Майдана. Куда мы с такими “революционерами” придем? Предлагаю президенту УБА заявить: “Библиотекари против!”


  23. на 31 Грудня, 2013 at 1:32 pm ВП

    Новорічно-передекзаменаційно-бібліотечна пісня була запропонована у цьому пості… А обговорення пішло кудись далеко… Шановні, важливо зосередитися на позитиві, цінностях, які ми сповідуємо, не шукати ворогів, шукати партнерів, знищувати “ворога” всередині нас самих. Не можна навішувати ярлики, ділити людей на сорти за різними ознаками, важливо дивитися на ситуацію, факти, інформацію з різних боків, використовувати різні джерела і думати, думати, думати… Я категорично проти того, щоби використовувати цей блог для цькування тих, з ким не згоден. Обговорюйте, висловлюйтесь, проте дотримуйтесь загальнолюдських і професійних цінностей.
    Коли ми побачимо на цьому блозі коментар, в якому сказано, мовляв, я на волонтерських засадах уклав бібліографічний покажчик пропоную його всім. Або: Я розробив/ла методичку щодо …., беріть, використовуйте… Чи: я організую і проводжу у свій вільний час семінар для бібліотекарів з теми …, знайшов/ла спонсорів, партнерів, тепер запрошую до участі бажаючих… А може й так: Я на Майдані виступила з вимогою підтримки бібліотек… Чомусь весь час дають “наказ”, з усіма воюють, хто щось насмілився зробити. Це – життєва позиція? Які ж то цінності?


  24. на 31 Грудня, 2013 at 2:01 pm Противник вандалов

    Спасибо. Не имейте сомнений в том, что библиотекари на местах много делают на волонтерских началах. Иначе в УБА не насчитывалось бы более трех тысяч членов. Но беда в том, что каждый “копошится” сам по себе. А нужно выступать как организованная сила. Для тех, кто стал членами УБА таким организатором есть президия и президент УБА. И не нужно лукавить.

    Но я по теме: этот пост о предновогодних обстоятельствах. Кто-то заметил движение майдана о наказах президенту, а кто-то интерпретировал эту идею к условиям УБА. Из новостной ленты сегодня узнаем, что ведущие учреждения культуры столицы обеспокоены возможным захватом своих зданий митингующими и попросили у министра МВД обеспечить охрану. Среди прочих и Национальная парламентская библиотека. Неужели УБА – сторонник захвата и вандализма этой библиотеки? А если не сторонник, то пусть президент УБА опубликует протест УБА. Или письма митингующим. Это будет правильно. А прятаться от социальной роли и социальной активности, взятой на себя своим уставом – негоже, более того, – это очень плохо. Считайте это моим наказом президенту УБА.


  25. на 31 Грудня, 2013 at 2:07 pm Противник вандалов

    Вот пример подобного заявления другой общественной организации. Кстати, европейской Почитайте:
    http://www.unn.com.ua/ru/news/1289798-u-pravoviy-derzhavi-ne-mozhe-diyati-zakon-natovpu-e-valiyev


  26. на 31 Грудня, 2013 at 2:14 pm Оксана

    Противнику вандалів: я з Вами згідна, думаю, що такої ж життєвої і професійної позиції дотримуються більшість бібліотекарів. Але в турботах перед Новим Роком не мають часу коментувати. Я нічого президенту УБА не наказую. А побажаю Ірині Олександрівні Шевченко весело зустріти Новий Рік. А новий рік додасть усім нам сил і натхнення на нові професійні успіхи.
    З Новим Роком усіх! 🙂


  27. на 31 Грудня, 2013 at 3:11 pm ВП

    Неприємно спілкуватися: “Об”єктивна”, “Лисичка-сестричка”, “Противник вандалів”, “Оксана” – одна й та сама особа… Сама себе підтримує під різними іменами. Таких називають “троллями”!!? Ще й кажуть, що за кожний комент їм платять… Неприємно, що й до бібліотечних блогів добралися…


  28. на 31 Грудня, 2013 at 3:36 pm Оксана

    Валентино Степанівно! Невже Ви за те, щоби усі оті “майданівці” у святкові новорічні дні скористалися тим, що Національна парламентська бібліотека, Національна консерваторія та інші об’єкти культури в центрі Києва без персооналу і фактично без охорони, були захоплені, і щоб їх за деякий час перетворили в руїни? Ви ж знаєте, який ремонт зроблено в Парламентській!

    А стосовно тролів, то так і до повного абсурду можна дійти, якщо рахувати все, що на цьому блозі є критичним – то тролі. Тролі зазвичай щось чи когось вихваляють. З таких позицій можна рахувати весь цей блог тролем посольства США. Але я, наприклад, не вірю, що це так. Блог, як блог, активніший від інших, дай бог кожному. Вибачте, що вдруге вийшла і коментую. (Не тролю!)


  29. на 31 Грудня, 2013 at 4:06 pm Кузьменко Надія

    Колеги! З Новим Роком усіх!
    Будьмо дружніми! Поважаймо один одного!
    Я живу у Вінниці, але нагуглила – наютубила львівську пісню.
    Мені подобається. Дарую усім гарну новорічну псню від міста Львова.


  30. на 1 Січня, 2014 at 12:53 pm Симфонія Душі

    Доброго ранку, шановні колеги! 🙂 Ось і минув 2013 рік. У кожної з нас він відзначився чимось своїм. У когось шаленим успіхом, а у когось успіхом поміркованим. Та у кожної з нас у році, що минув, мабуть таки була щира професійна праця, і були приємні події та досягнення. Ми дякували минулому року вчора звечора, а дехто мабуть і усю ніч 🙂 І ось вже й ранок нового дня у новому році. Приємно, що вихідний :). Привіт усім працьовитим! Привіт усім успішним! Привіт усім стомленим за минулий рік! Привіт усім мрійницям і реалісткам! Привіт усім вимогливим до інших і привіт вимогливим до себе. Привіт оптимісткам і тим, хто не поділяє наші професійні оптимістичні настрої! Привіт усім креативним, прогресивним і тим, хто дотримується традиційних форм бібліотечної роботи! Привіт усьому нашому професійному загалу – такому колоритному і такому різнобарвному! Шануймося і у новому році у своїй чудовій професії! Хай в усіх нас кожен день праці буде святом, хай веселковий настрій супроводжує нас. Пропоную кожному, хто завітає сюди на блог, годину музики прекрасного релаксу. Слухайте, насолоджуйтесь і набирайтесь сил. Незабаром до праці. На все найкраще! 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=r5Lw8H1biSQ


  31. на 1 Січня, 2014 at 2:43 pm Олена Василівна

    …Судити —
    лишень себе.
    Любити —
    усіх довкола.
    Щоб досягти
    небес,
    Треба схилитись
    долу.
    Йти —
    то лишень вперед,
    Бігти —
    nо тільки швидко.
    Той, хто не впав —
    живе:
    Вистрелив гріх
    не мітко.
    Лікаря —
    як болить,
    Бога —
    якщо шукати.
    Трохи —
    якщо просить,
    Щедро —
    якщо віддати.

    Дивним чином я натрапила сьогодні в NETi на ось цей вірш-пораду. Автора не вказано. Тільки й сказано, що переклала з російської Ольга Міцевська. Не вірш, а блискавка. Дуже влучно! Може ще кому пигодиться. Попереду цілий рік, роки життя і роботи. Всяке буває.


  32. на 2 Січня, 2014 at 11:40 am ВП

    Оксані: Я – проти протиправного захоплення будівель, проте я – за Гімн України, який співає народ України в єдиному пориві, мріючи і будуючи сильну, єдину, незалежну, демократичну Україну, в якій дотримуються прав на вільне висловлення та свободу зібрань!
    Шановні читачі й дописувачі, колеги! З Новим Роком! Щастя, натхнення, творчих здобутків! Веселих свят!


  33. на 4 Січня, 2014 at 10:45 pm Цікава

    Особливою прикметою цього блогу в минулому 2013 році було різке підвищення активності відвідувачів. Це важко було не помітити. У чім причина такої акцентуації саме на цьому блозі? Добре це чи погано? Адже на інших бібліотечних блогах коментарів бачимо набагато менше, і вони не такі розлогі. Як бачить це сама авторка блогу? Чому не усі запитання відвідувачів отримали відповіді? Чого бажає “ВП” своєму блогу в році 2014? Як залучити цих відвідувачів до активності на інших бібліотечних блогах? Цікаво було би все це взнати.


  34. на 5 Січня, 2014 at 6:18 pm Два гайдамаки

    RE «ВП» – співати разом гімн України – це добре!
    Друзі! Бібліотекарі! А давайте щось разом заспіваємо і ми!
    Щось, як заклик на весь 2014 рік. Наприклад оце:

    Не спи, моя рідна земля!
    Прокинься, моя Україно!
    Відкрий свої очі у світлі далеких зірок.
    Це дивляться з темних небес
    загиблі поети й герої –
    всі ті, хто так вірив у світле майбутнє твоє

    Вслід за співом гурту «Мандри», почали:
    http://video.i.ua/user/1849879/50632/284376/


  35. на 8 Січня, 2014 at 7:45 pm Valkaria

    Закінчився рік, але президія УБА не повідомила широкій громадськості про досягнення. Не обмовилася про проблеми. Не розповіла про те, над чим працюватиме у 2014 році. На відміну від президента УБА президент України В.Янукович назвав дві ключові проблеми нашої країни – це порушення прав і свобод людей, а також тотальна корупція. Він закликав усіх присутніх до серйозної розмови. «Я хочу, щоб ви не очікували, що ми будемо співати тут якісь передноворічні дифірамби. Я хочу, щоб ми говорили відверто – без зайвих компліментів», – підкреслив Президент. Про це Янукович сказав на засіданні Ради регіонів. А що скаже президент УБА стосовно ключових проблем бібліотечної системи нашої країни? Чи хоча б про ключові проблеми УБА! Чи так і мовчатиме до перевиборів керівних органів УБА?


  36. на 8 Січня, 2014 at 10:20 pm ВП

    Валкарії: Президент УБА звітувала перед членами на щорічній конференціїї УБА наприкінці листопада. Розповідала про конкретні справи… Якби її запросили на Раду регіонів, то вона, я думаю, теж би розказала присутнім про проблеми бібліотечної галузі… 🙂 На жаль, увагу урядовців до проблем бібліотек привернути дуже важко…Проте у минулому році були в УБА певні здобутки щодо роботи з урядовцми. Про це, зокрема, повідомлялося і на цьому блозі. Будь ласка, слідкуйте за повідомленнями на порталі УБА та в професійній пресі. Президент УБА, інші члени президії УБА також виступають на конференціях, де розповідають про діяльність УБА та про проблеми галузі. Мені подобається Ваша рішучість щодо вимагання звіту від УБА, а інша частина Вашого коментаря нагадала радянські часи і “повний одобрямс”…


  37. на 8 Січня, 2014 at 11:04 pm Valkaria

    Громадянське суспільство має ту відмінну ознаку від тоталітарного пострадянського, що у такому суспільстві відкритими широкому загалу є не тільки органи державної влади і місцевого самоврядування, але й громадські організації, партії, рузи, і УБА серед них. А так звана “келейність” властива тільки таким громадським організаціям, як секти. І не важливо чи ті секти релігійні, чи може професійні. На мою думку, щоби бути достойною громадянського суспільства і бути його складовою УБА потрібно припинити “партизанщину” і переходити у відкритий простір спілкування з усім суспільмтвом. Чи не так?


  38. на 9 Січня, 2014 at 10:59 am ВП

    Уважно прочитайте попередню відповідь. Подивіться також відео про одне з відділень УБА: http://www.youtube.com/watch?v=Z2JbQo9PF3U&list=PL3v5s-2BpScVxchBsO90Btw5VDLBGRmP-&index=1
    УБА спілкується у відкритому просторі і не прикривається анонімними ніками 🙂 Я вже втомилася від “воинственных “противсіхів” і від непродуктивної та несправедливої критики 🙂 Працюйте разом з нами, долучайтеся! Я більше не буду витрачати час на відповіді непродуктивним і несправедливим критикам УБА 🙂 Буду присвячувати свій час більш продуктивним темам і постам.


  39. на 9 Січня, 2014 at 1:11 pm Оксана Анатоліївна

    RE “ВП” –
    Ви опонуєте “Валькарії” не толерантно. Заперечуєте користування на блозі ніками безпідставно. Ваші намагання підмінити опис роботи президії УБА посиланнями на агітаційно-рекламне відео окремого регіонального відділення не коректне. Насправді критики на блозі не вистачає. І ще більше не вистачає на цьому блозі симетричних відповідей на питання, що ставлять деякі дописувачі.

    Моя думка така: Принцип відкритості УБА передбачає хоча б повідомлення суспільству своєї чисельності. Але УБА цього не робить. Бюджету! Але УБА про бюджет не повідомляє. Президент УБА не веде свого блогу. А цей Ваш персональний блог – калейдоскоп повідомлень без висвітлення Вашої особистої оцінки пропонованих фактів. Секції УБА, за деякими виключеннями, роками не повідомляють про свою роботу. Ніхто і ніде не може взнати про плани і наміри УБА на близьке і віддалене майбутнє. Президія не виступає посередником між членами УБА, що виключає їх плідну співпрацю. УБА постійно плутає свою роботу як громадської організації і поточну планову роботу бібліотек. Все це – чиста правда. І Вам нічим це заперечити. Не створюйте ілюзій навколо УБА. І будьте більш самокритичними. З Новим 2014 роком! Хай цей рік принесе виправлення від усіх притаманних УБА-2013 вад і “прегрешений” 🙂


  40. на 9 Січня, 2014 at 2:07 pm ВП

    Оксані Анатоліївні=Валькарії: Чому Ви прикидаєтеся, що це різні особи?При чому тут ці коментарі до цього вітального посту? Чому я маю весь час виправдовуватися?18 років я працювала чесно і сумлінно в УБА. Дякую колегам, які мені довіряють стільки років, обираючи до керівного органу УБА. Я веду свій персональний блог, як вважаю за потрібне і рада і вдячна, що люди “приходять” до мене. Тут часто є така інформація, якої немає ніде більше. Ви дізнаєтеся про мою роботу, в тому числі як віце-президента УБА. Будь ласка, беріть участь у розбудові УБА і впливайте на її якісний розвиток – дієво! Я не кажу, що асоціація працює ідеально, звичайно її треба розбудовувати, що я й намагаюся робити. А чого ви не похвалили мене за роботу? за те, що розробили й прийняли кодекс етики, що працюю над проблемами використання е-книг, бібліотечним обслуговуванням неповносправних, що проводжу стільки семінарів і навчань для бібліотекарів, що написала стільки статей в професійній пресі й повідомлень на цьому блозі…Зокрема, про результати дослідження думки бібліотекарів про УБА в останньому числі “Бібліотечного форуму України”. Мало? Я розумію, що чекати позитиву – невдячна річ. Обирайте більш достойних, на Вашу думку, членів до президії. Шукайте важелі впливу на тих членів президії, яких ви обрали, а вони не працюють. Але не забувайте подякувати УБА за те, що вона робить, бо це – громадська організація, людей треба стимулювати хоча би добрим словом… Те, що ви ходите на цей блог й намагаєтесья “дістати” мене, – вже показник моєї якісної роботи 🙂 Я припиняю цю дискусію. Обговорюю тільки професійні питання. Даю відповіді на питання та зауваження, які вважаю цікавими і вартими обговорення.


  41. на 9 Січня, 2014 at 11:46 pm Мене звати Ліля

    Хто б там що не казав, але я особисто впевнена, що Валентина Степанівна не пасе задніх в бібліотечній блогосфері. І в УБА. І в президії УБА. Ось скажіть мені, в якій області вона ще не була? І скрізь обов’язково щось порадить, допоможе. Тому скоріш навпаки: пасуть задніх усі ці «Валькарії», котрі сподіваються на те, що «ВП» все вирішить і все зробить власноруч. А самі мабуть також члени президії УБА, але ховаються за ніками. І від роботи мабуть також ховаються. Друзі! Чудес не буває! Одна людина може зробити багато, може й дуже багато, але не все. Значна частина справ залишиться іншим, і навіть іншим, наступним поколінням бібліотечних фахівців. Тому вимагати, щоб «ВП» зробила все і миттєво – марна справа. Шануймося у Новому Році! Побажаймо одні одним на цілий рік: «щоб хотілось і моглось! 🙂 ». Ні, не в тому розумінні 🙂 В роботі, професії, в громадській бібліотечній суєті.


  42. на 10 Січня, 2014 at 4:09 pm Людмила Целуйко

    RE “ВП” —- З Новим роком! Я за професією системний аналітик. На цьому блозі мимохіть. Але мене зацікавила Ваша репліка авторки блогу, де Ви зауважуєте, що робила від УБА деякі системні аналізи по бібліотечній сфері України і оголошувала їх у професійній пресі. Чому наслідки тих досліджень відсутні на сайті УБА, чи на іншому інтернет-ресурсі? Загальновідомо, що нині друкованим форматом у виданнях з мізерним накладом обмежують лише ту інформацію, яку гостро не бажають поширювати. Загальновідомо й те, що у нас в країні на будь-яку правдиву інформацію жодних заборон чи цензури не існує. То у чому ж справа? Немає місця? Узурпація влади всередині УБА? Лінощі? На фотки зарубіжних бібліотек місця на блозі вистачає, а для аналітичних матеріалів зась? В чім все-таки річ? Що відбувається у громадському русі бібліотекарів? Це не крититка, це – моя спроба мимохіть уточнити своє враження по ситуації з рівнем демократії в бібліотечній сфері нашої країни. Дякую, якщо надасте відверту відповідь.


  43. на 12 Січня, 2014 at 12:04 pm Сказав Любомир Гузар

    “Завершується цикл свят, пов’язаних із великим празником Різдва Христового. Цей цикл почався Різдвяним постом. Кульмінацією було святкування Різдва. У додатку до цього зустрічали цивільний Новий рік. У цей період у християнських храмах проповідники допомагали членам своїх церковних громад перевірити власну поведінку за минулий рік та підготуватися до богоугодного життя в новому році. Це все було так природно, згідно з давнім звичаєм. Віруючі люди старалися очистити свою душу від гріхів та набратися сил для досконалішого майбутнього.

    Шановні читачі, дорогі співбрати! Ми, люди, мусимо пам’ятати, що всяка неправда, крадіжка, несправедливість, усяка інша кривда, заподіяна нами супроти ближніх, хоч би ким ми були, – це не тільки суспільний промах, це гріх. Корупція – це щось дуже погане, це крадіж. Однак наскільки всі ті, хто збагачується за допомогою хабарництва, розуміють, що це гріх? Це добре усвідомлює незначне число громадян, хто уважно, із скрушеним серцем слухав слова проповідників у храмах. А що сказати про тих, які до церкви не ходять, або йдуть туди, щоб “себе показати”. Вважається, що наша країна християнська. Переважна більшість жителів України – це люди, які знають, що таке гріх і які його наслідки. Якщо багато того, що відбувається довкола нас, сприймаємо як гріх, то які висновки можна зробити? За свої вчинки відповідатимемо не перед державною прокуратурою чи судом, а перед Господом. Про це не один раз твердить нам Святе Письмо.”

    Додам від себе: у бібліотеках і по відношенню до бібліотек є корупція. І її потрібно подолати. Побажаймо собі, щоб 2014 рік став у цьому доланні більш ефективним.


  44. на 12 Січня, 2014 at 2:57 pm Ната-ната

    З Новим Роком, Бібліотекарі!
    Подружіться у році 2014 з каналом 112!
    Класний канал! Він може допомогти УБА 🙂
    Він може суттєво допомогти українським бібліотекам.
    Не нехтуйте! Це бескоштовно!


  45. на 12 Січня, 2014 at 4:45 pm Марія

    О-о-о! Є-с-с-с! 🙂 Це чьоткий свіжий, дійсно демократичний і бескоштовний телевізійний канал! Поширюється Інтернетом! Хай так станеться! Там є така складова, як програма “Культурна революція”. Але, за 45 діб існування цього каналу тема бібліотек ще не піднімалась і не висвітлювалась. Не було бажаючих :). А даремно. Канал буквально дихає демократією. А бібліотекам демократії ще так не вистачає.


  46. на 15 Січня, 2014 at 10:25 am Настя Гусіна

    Дякую за підказку. Сьогодні і я спробувала зайти на канал 112
    ( http://112.ua/pryamoy-efir ). Вельми цікавий канал. Такого в українському телепросторі ще не було. Це якраз те, що потрібно нашій УБА. Бо постійні проблеми оплати послуг ІТ-фахівців не дозволяли президії УБА розширювати своє віщання на широкий загал читацької аудиторії бібліотек про свою діяльність. Тепер це легко! Достатньо лише зареєструватись на сайті цього каналу; редакція каналу постійно розповідає, як це зробити. Подивимось чи скористається цими можливостями наша УБА.
    Усіх зі старим Новим Роком! 🙂


  47. на 15 Січня, 2014 at 10:55 am Гончарова Таїсія

    Настя! Дякую за таке цікаве повідомлення-доповнення. Зразу ж подумала, що це гарна додаткова можливість також і для бібліотек. Якщо виникає бажання повідомити на всю Україну і на весь світ про свою подію, то завдяки технологіям каналу 112 таке стає можливим для бібліотеки. Наприклад, відео про бібліотечний захід, цікава інфографіка, інформативні світлини, свій аудіофайл чи презентація тощо. Це не скромний бібліотечний блог і не середньостатистичний бібліотечний сайт, бо це – “бомба”, тобто засіб набагато потужніший, але цілком доступний. Хто-хто, о ОУНБ мабуть дуже швидко до такої можливості пристосуються. Головне щоб хтось почав першим.


  48. на 15 Січня, 2014 at 11:40 am ВП

    Тролю Марії=Гусіній=Гончаровій=Ната-Наті: Наступного разу я буду видаляти такі коментарі. Не засмічуйте Інтернет-простір.


  49. на 15 Січня, 2014 at 12:13 pm Burbello

    Валентино Степанівно, дякую, що не віднесли своєю уявою і мене до платних тролів 🙂 І правильно робите. Бо якщо подивитись на цей ваш блог, то усі коментарі на ваші пости в рівній мірі стримані і в той же час суворо принципові. Не може одна людина стільки “тролити”. Навіщо це комусь? А рахувати, що на ваш блог хтось створим Центр тролінгу – то взагалі щось неймовірне.

    По суті: президія УБА приймає висловлену пропозицію використовувати можливості громадського телебачення – каналу 112 Україна, чи ні? Дякую.


  50. на 15 Січня, 2014 at 12:36 pm Валентина

    Дописувачі – за справу, а блогер – за погрози. Дивна постановка питання. Так ми демократичне суспільство в Україні не побудуємо. Я би порадила “ВП” залишати не тільки “правильні” коментарі, але й коментарі тролів. Хоча й після наданих пояснень на останньому пості важко зрозуміти, як саме відрізняти одні від інших. Як на мене, то краще усі коментарі залишати на блозі, і хай інші дописувачі розкладуть все на “полочки”.


  51. на 17 Січня, 2014 at 1:00 pm Мария Кирилловна

    А в ответ – тишина…
    Следует понимать, что этот блогер, она же вице-президент УБА, против использования безусловно инновационных возможностей канала
    “112 Украина” для информирования граждан нашей страны о том, что же на самом деле делает УБА для развития украинских библиотек.
    И это по меньшей мере странно.


  52. на 17 Січня, 2014 at 2:18 pm Родомська Вікторія Михайлівна

    Я особисто вже своє відпрацювала. Маю сорок два роки бібліотечного стажу. Вже сім років на заслуженому відпочинку. Ніколи можливості і шансу щось професійне критичне сказати на всю Україну в телеефірі у мене і у моїх колег, що працювали поряд зі мною, не було. До появи цього каналу “112 Україна” фактично не мали практичної можливості щось бібліотечне критичне сказати на весь український інформаційний простір і ті, хто працює у бібліотечній сфері сьогодні. Тепер така можливість з’явилася. І вона беспрецедентна. Ухилятися від такої можливості по крайній мірі не патріотично по відношенню до бібліотек. Але, я вважаю, що цей креатив для молодих. Є в УБА секція студентська і є там секція молодіжна, їм і скористатися новою можливістю. І я чомусь впевнена, що молодь цією можливістю обов’язково скористається. Навіть якщо доведеться проявити непокору волі президії УБА. Втім і бібліотекарям, що не пов’язані з УБА, дорога до стрингерів цього телеканалу не заборонена. Це можуть робити і користувачі бібліотек.


  53. на 17 Січня, 2014 at 2:50 pm ВП

    Марія Кирилівна=Родомська… З одного комп”ютера… Ви в дуеті?
    Закінчуються свята… Пропоную ще раз прослухати Щедрівку і побажати хорошим людям щастя і свободи використовувати ті джерела і канали, які їм цікаві…


  54. на 17 Січня, 2014 at 7:31 pm Будьмо відвертими

    “ВП”= мене звати Ліля=два гайдамаки=цікава і прочиє і прочие… (ваші приватні дописувачі) Велика усім вам подяка за позитив. Хоч і фейковий. Та, будьмо відвертими, було б набагато краще, якби усі ви писали про те, що не дозволяє нашим бібліотекам розвиватись, суттєво стримує їх розвиток. Ви ж для цього свого часу створила УБА, маєте пишний статут і широку програму дій УБА. Декларуєте свободу. А від свободи слова відсторонюєтесь. Ось і чергову жертву знайшли.

    Адже не важливо чи збирає хтось у бібліотеці, кавярні, інтернет-центрі чи у себе вдома бажаючих сказати через цей блог щось сміливіше звичного. Бо чомусь повірив Вам і запевнив у цьому інших, мабуть своїх друзів чи знайомих. Але, цензура у блогосфері – це не тільки коли коментар зухвало не завантажується чи видаляється, цензура – це і коли дописувач блогу шельмується власником блогу за свій коментар. Цензура – це коли автор блогу не бере участі в ним же “пропонованому” діалозі. Цензура – це коли авторка блогу “не бачить” запитань і мовчить. Цензура – це коли блогер під прикриттям “інновацій” пропагує виключно закордонні “досягнення” у бібліотечній сфері, не коментуючи контекст тих досягнень. Цензура, як і усіляке інше зло, може бути присутньою і багато різноманітним прикриттям. Валентино Степанівно! Не зловживайте цензурою! Не шукайте для неї прикриття! Виключіть мовчання і замовчування. А якщо не можете бути на своєму блозі демократичною, то і не декларуйте це. І це буде чесно. З повагою. При зустрічі скажу це ж саме Вам ввічі.


  55. на 18 Січня, 2014 at 12:55 pm Катерина Сабій

    Як своє сакральне побажання простого бібліотекаря до 2014 року хочу запитати у віце-президента УБА В.С.Пашкової: чи надасть УБА у цьому році свій аналіз знищених у 2013 році бібліотечних фондів, і які заходи вживатиме президія УБА, щоб обмежити таке знищення книг у 2014 році та наступних роках? Бо я проти того, що робиться в українських бібліотеках – книги чомусь немотивовано нищаться у надто великих обсягах. В супереч закону. Ймовірно – за політичною доцільністю. На мою думку УБА має проти цього протестувати. Офіційно і активно. А прізвища тих “тітушок” (керівників бібліотек і відділів культури ОДА-РДА), котрі це роблять, оголошувати на сторінці ганьби порталу УБА як гнобителів української культури і соціального розвитку. Досі такого аналізу УБА не робила, тому це слід запроваджувати як бібліотечну інновацію і обговорювати на цьому тематичному блозі.


  56. на 18 Січня, 2014 at 1:07 pm Ніна Перебийніс

    Точка зору. Якщо про такі дії в тій чи іншій бібліотеці оголосити через канал “112 Україна”, то про це взнають більше мільйона людей, а в разі повторення телесюжету в ефірі – в рази більше. Свобода слова – це “атомна війна” проти корупції та інформаційного геноциду народу. Підтримаймо свободу слова!


  57. на 18 Січня, 2014 at 2:38 pm Василина

    “Мы говорим с тобой на разных языках, как всегда, – отозвался Воланд, – но вещи, о которых мы говорим, от этого не меняются… ” ( мелькнуло в Интернете: КнигОбговорення – http://vk.com/talkingbooks)


  58. на 18 Січня, 2014 at 8:47 pm Василий Петрович

    Как известно, в последнее время Украина столкнулась с волной экстремистской деятельности, направленной на насильственное изменение или свержение конституционного строя, захват или удержание власти, разжигание социальной, расовой, национальной, этнической, языковой и религиозной вражды и ненависти, а также с массовыми беспорядками, нарушением общественного порядка, хулиганскими действиями и актами вандализма. Нарушаются базовые принципы демократии, права граждан, не участвующих в акциях, происходят нападения на судей и правоохранителей, захваты зданий, применяется физическое насилие, спецсредства со стороны оппонентов. Под видом борьбы с властью культивируются правовой нигилизм и беззаконие. Об этом заявил народный депутат, член парламентской фракции Партии регионов Вадим Колесниченко.

    И в это же время в большом числе библиотек нашей страны действуют так называемые ПДГ (пункты доступа к официальной информации). Там есть огромное количество регламентных документов органов госуправления. Но не слышно, чтобы в столь неоднозначное время библиотеки активизировали работу этих ПДГ. Почему? Я хочу пожелать в 2014 году такую работу активизировать. А УБА, как участник этого библиотечного проекта, пусть библиотекам в этом поможет.


  59. на 20 Січня, 2014 at 9:03 pm ВП

    Будьмо відвертими: З нетерпінням чекаю особистої зустрічі з Вами! 🙂 Щоби таки бути відвертими і не ховатися…
    Катерині Сабій: Чи не хотіли би Ви взяти на себе організацію робочої групи під егідою УБА, яка би підготувала обгрунтований документ з цього питання, з фактами та пропозиціями?
    Василю Петровичу: Так, згодна з Вами. Обов’язково всім треба прийти до бібліотеки і читати-перечитувати Конституцію України, щоби переконатися, що НІХТО не має права обмежувати права громадян, які гарантовані Конституцією!!!


  60. на 21 Січня, 2014 at 11:40 am Тетяна

    Доброго дня! І Ви завітали до цього блогу? 🙂 І опинились на цій сторінці? А я вже тут сьогодні побувала опів на дванадцяту 🙂 Цікавий блог! «А яка Ваша точка зору про це?» – так можна було би запитувати у відвідувачів цього блогу у віконці для коментарів. Стимулювало би до надання коментарів. Кажуть люди, що конструктор блогів WordPres дозволяє таке робити. Дрібничка, але додає приємності відвідувачам блогу, бо демонструє любов і повагу до відвідувача. А любов – то сила! Тому моє побажання власнику цього блогу на 2014 рік – зробити це маленьке удосконалення 🙂


  61. на 21 Січня, 2014 at 3:36 pm Богдана

    Стало відомо, житель Бристоля (Британія) Люїс Кларк у суботу, 18 січня, дістався до антарктичної станції “Амундсен-Скотт”, завершивши свою подорож до Південного полюса. 16-річний Кларк став наймолодшим завойовником Антарктики. Люїс Кларк вирушив до Південного полюса 2 грудня, через два тижні після свого 16-річчя. Весь шлях від узбережжя до Південного полюса становив приблизно 1130 кілометрів. За словами Кларка, останній день подорожі, яка зайняла 48 днів, виявився одним із найважчих через втому та погані погодні умови.

    Моє побажання УБА на 2014 рік таке: підібрати надійну людину, бібліотекаря, і відправити до Південного полюса від України; також на лижах. А оригінальним буде те, що від України там побуває саме бібліотекар. Бажано з тих, хто зараз перебуває в активі Майдану. Приурочити до 200 річниці від дня народження Кобзаря. Ще є трохи часу, тож можна зібрати такого сміливця, надихнути і провести його в таку далеку дорогу. І вже десь там хай залишить на льоду логотип УБА білим ведмедям на згадку. Бо щодня таку подорож не варто здійснювати.


  62. на 21 Січня, 2014 at 4:13 pm ВП

    Василина=Ніна=Катерина=Василь Петрович: Чого ви не пишете під одним і тим самим ніком? 🙂 Цікаво самим з собою розмовляти? 🙂


  63. на 23 Січня, 2014 at 9:27 am Катерина Тритуз

    Я розумію, що Віктор Янукович з погляду декого з недозрілих політиків – це дрібний політичний діяч епохи розквіту діяльності всесвітньо відомої української бібліотечної асоціації УБА. Але ця людина за час свого президентства зробила для народу України набагато більше в порівнянні з тим, що для світу зробила УБА. Тому сьогодні «фейк» – це все, що славить УБА, а президент В.Янукович – президент усього українського народу. І не бачити це – значить мати вади соціально-політичної сліпоти. Та кожного року УБА може покращити показники своєї роботи. У 2014 році такий шанс УБА також має. Варто скористатися такою нагодою.


  64. на 24 Січня, 2014 at 9:48 am Член УБА

    Доля дає Україні на початку нового року ще одне випробовування. Випробовування революцією. Сподіваємось, що мирною. І віримо, що культурною. І дуже добре, що президія УБА закликає нас, членів УБА, а через нас і всю бібліотечну професійну спільноту до зайняття правильної позиції в обставинах, що склалися. У нас має вистачити переконань працювати в цю важку годину цих непростих випробовувань так, як радить нам президія УБА – своєю працею сприяти спокою в країні і вирішенню назрілих протиріч у нашому суспільстві цивілізованим шляхом.



Коментарі закрито

  • Бібліоблоги України

    ↑ Grab this Headline Animator

  • УБА в соціальних мережах

    twitter facebook twitter twitter twitter twitter twitter

  • Мітки\Tags

    ALA CILIP IFLA LEAP ІФЛА Адвокація Американська бібліотека Американська бібліотечна асоціація Асоціація «Інформатіо-Консорціум» Бібліоміст Верховна Рада України Всеукраїнський день бібліотек День бібліотек Електронні книжки Захист персональних даних Кодекс етики Національна парламентська бібліотека України Посольство США США УБА Українська бібліотечна асоціація авторське право адвокасі безпека блог бібліотека бібліотеки в США бібліотечне обслуговування незрячих веб-сайт вебкаст відео відкритий доступ вітання громада девіз дослідження доступ до Інтернету діти е-книга е-книги електронна книга електронні книги етика бібліотекаря закон законодавство зарубіжний досвід книга кодекс етики бібліотекаря конкурс конференція конфіденційність лідерство мобільні бібліотеки молоді бібліотекарі міжнародна співпраця наука освіта офіційна інформація партнерство права людини програма Бібліоміст проект проект LEAP публічні бібліотеки семінар соціальні мережі співпраця з громадою читання шкільна бібліотека інвалідність інновація інновації інтелектуальна свобода інтернет інформаційні технології
    • Перегляд фільмів у бібліотеках. Це законно?
    • Списки заборонених книжок, або про інтелектуальну свободу і роль бібліотек
  • Останні коментарі

    ВП до Дякую за увагу та спілкув…
    колега до Дякую за увагу та спілкув…
    Ираида Ивановна до Дякую за увагу та спілкув…
    В.Катерина до Дякую за увагу та спілкув…
    відділ нотного фонду до Дякую за увагу та спілкув…
    провідний бібліотека… до Дякую за увагу та спілкув…
    Конструктивна до Дякую за увагу та спілкув…
    две оптимистки до Дякую за увагу та спілкув…
    Юморина до Дякую за увагу та спілкув…
    Авель до Дякую за увагу та спілкув…
  • Корисні посилання

    • biblio_novichok
    • Blogoreader – українська блогосфера
    • Bookworm – Блог для читачів бібліотеки м. Суми
    • Библиомир – блог библиотекарей Беларуси
    • Библиотека без барьеров
    • Библиотеки и молодежь – Блог Российскай государственной библиотеки для молодёжи
    • Блог Відділу мистецтв Бібліотеки для молоді м. Києва
    • Блог Долинської ЦРБ
    • Блог Заліщицької ЦБС
    • Блог Каланчацької ЦБС
    • Блог Кіровоградської ОУНБ
    • Блог Могилянської Бібліотеки
    • Блог Посольства США в Україні
    • Блог Решетилівської ЦРБ
    • Блог Тернопільської обласної бібліотеки для молоді – Відділ мистецтв
    • Блог Тетяни Ярошенко "Могилянська Бібліотекарка"
    • Блог Тульчинської ЦРБ
    • Блог Херсонської обласної бібліотеки для дітей
    • Блог Херсонської обласної бібліотеки ім. Гончара
    • Бібліоміст – проект "Глобальні бібліотеки" в Україні
    • Бібліоміст Івано-Франківськ
    • Бібліомісток – блог Вінницької ОУНБ ім.К.А.Тімірязєва
    • Бібліотека ВДНЗУ "УМСА"
    • Бібліотека ВНУ – ресурси для науки та освіти
    • Бібліотечна палата
    • Бібліотечний автобан
    • Бібліотечний гопак або блог Pani Ne Bibliotekar
    • Инновации в библиотеках
    • Ключ до фінансування Барської громади
    • Методист библиотеки: блог Харьковской ГНБ им. В.Г. Короленко
    • Методична служба публічних бібліотек Києва
    • Мистецька палітра Чортківщини – блог Чортківської ЦБС
    • Мышь библиотечная
    • Нетикет, веб-спілкування
    • Новости из жизни американских библиотек
    • Пан Бібліотекар
    • Проект "Інтернет для читачів публічних бібліотек" України
    • Рок-н-ролл в библиотеке
    • Товариство Чернігівських Бібліофілів
    • Українська бібліотечна асоціація
    • ЦБС Дніпровського району м. Києва
    • Электронный читальный зал Днепропетровской ЦБС
    • Юношеские библиотеки Украины
  • Підписатися на новини блогу

    Email

  • Архіви

  • Грудень 2013
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031  
    « Лис   Січ »
  • UA TOP Bloggers
  • Blog Stats

    • 424 222 hits

WPThemes.


  • Слідкувати Вже підписалися
    • Творчість та інновації в українських бібліотеках
    • Already have a WordPress.com account? Log in now.
    • Творчість та інновації в українських бібліотеках
    • Налаштувати
    • Слідкувати Вже підписалися
    • Реєстрація
    • Увійти
    • Копіювати коротке посилання
    • Поскаржитися на цей вміст
    • View post in Reader
    • Manage subscriptions
    • Згорнути цю панель
%d блогерам подобається це: